Skip to main content

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Používání serveru www.gennoon.cz nevyžaduje zadání žádných osobních údajů. V případě, že má návštěvník serveru zájem využít také některé speciální služby serveru www.gennoon.cz, může být požádán o provedení jednoduché registrace, součástí které je také několik základních osobních informací, jejichž ochranu a možné využití blíže specifikují následující odstavce.

Některé údaje, poskytnuté při využívání serveru www.gennoon.cz můžou mít povahu osobních údajů ve smyslu nařízení EU 2016/679 (GDPR) o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen Zákon). Společnost GENNOON se tímto zákonem plně řídí a činí vše pro to, aby osobní údaje uživatelů serveru www.gennoon.cz ochránila.

Použití registračních informací:

 • Registrace vyžaduje zadání některých důležitých údajů z hlediska další komunikace se zákazníkem.
 • Veškeré údaje, které uživatel během své registrace poskytne, jsou uloženy na zabezpečeném serveru.
 • Poskytnuté údaje jsou určeny pouze pro odpovědné pracovníky společnosti GENNOON a nebudou poskytnuty třetím osobám.
 • Server www.gennoon.cz a jeho provozovatel, společnost GENNOON, si vyhrazují právo použít e-mailové adresy zákazníků k zasílání informací o novinkách a nových službách serveru www.gennoon.cz. Každý registrovaný uživatel má právo zasílání těchto zpráv ze strany serveru www.gennoon.cz kdykoliv zakázat, a to buď již při prvotní registraci či odpovědí na kteroukoliv ze zaslaných zpráv.
 • Společnost GENNOON učiní vše, co je v jejích silách, aby ochránila data uživatelů serveru www.gennoon.cz před zneužitím a nebude je poskytovat třetím osobám. Tento závazek se nevztahuje na údaje, které může požadovat Policie České republiky či jiné státní orgány podle platných právních předpisů.

Rozšíření požadovaných informací:

 • V případě soutěží, kvízů či podobných aktivit může server www.gennoon.cz po účastnících takové akce požadovat i další osobní údaje, které jsou podle platných právních předpisů potřeba pro ověření totožnosti osoby, účastnící se dané akce, nebo podle způsobu organizace potřeba k uvědomění případných vítězů či k distribuci výsledků dle předem zveřejněných podmínek. Tyto rozšířené údaje nebudou poskytovány třetím osobám.
 • Jakékoliv informace, jež uživatel serveru www.gennoon.cz poskytne třetím osobám při koupi zboží, služeb či jiné činnosti, zprostředkované serverem www.gennoon.cz, jsou chráněny dle pravidel tohoto partnera a nevztahuje se na ně toto ujednání.

Práva uživatele serveru www.gennoon.cz

Podle Nařízení má každý uživatel, jenž poskytl osobní údaje, právo písemně požádat správce dat (společnost GENNOON) o poskytnutí informace o tom, jaké osobní údaje o něm správce zpracovává.

Valašská Polanka

 • Valašská Polanka 378
  756 11 Valašská Polanka

 • Česká Republika, Valašsko

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • + 420 737 311 937

 • sestra: Leona Pagáčová

Ordinační hodiny

Pondělí

07:00–12:00

Úterý

07:00–12:00

Středa

12:00–17:00

Čtvrtek

12:00–17:00

Pátek

07:00–12:00

Dovolená:

24.6 až 4.7.2024